Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizemli Rock Yolu

AnasayfaAnasayfa  Rock PortalıRock Portalı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN

2 posters
YazarMesaj
fırtına kurt ve türk
Meqan Sahibi
Meqan Sahibi
fırtına kurt ve türk

CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN Empty
MesajKonu: CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN   CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 1:07 pm

CEVAP VERMEDEN ÖNCE ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN ..

"Özürlü sekiz çocuğu olan ve frengi hastası hamile bir kadina rastlasaydınız, ona kürtaj olmasını tavsiye eder miydiniz? "

Bu sorunun yanıtını vermeden önce aşağidaki soruyu okuyun. ................................................................................
"Şimdi bir dünya lideri seçme zamanı ve sizin oyunuz da sonucu etkileyecek. İşte üç aday hakkındaki gerçekler:

1. aday: Sahtekar siyasetçilerle işbirligi içinde ve falcılara danisiyor. İki metresi olmus. Paket paket sigara ve günde 8 ile 10 bardak martini içiyor.

2. aday: İki kere işten atılmış, öğlene kadar uyur. Üniversitedeyken uyuşturucu kullanmış ve her gece 1 litre viski içiyor.

3. aday: Madalya almış bir savaş kahramani, vejeteryan, sigara içmiyor. Nadiren bira içer ve evlilik dışı hiçbir ilişkisi olmamış.

Tercihiniz bu adaylardan hangisi olurdu?
yasmin
Meqan Sahibi
Meqan Sahibi
yasmin

CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN Empty
MesajKonu: Geri: CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN   CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN EmptyPerş. Nis. 24, 2008 8:52 pm

ben olsam 3.yü seçerdim ama doğrumu bilmem.çok zor sorular şaştım:pale:

CEVAP VERMEDEN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-